Loading...
Wednesday , May 23 2018
Loading...
Loading...

23-vjeçari i jep fund jetës në mënyrë tragjike

Ngjarja e rëndë ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në fshatin Lybeshë, Berat, ku një djalë i ri i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur.

23- vjeçari J.A., është gjetur nga familjarët i vetëvarur pranë banesës së tij.

Nga hetimet paraprake dyshohet se vdekja ka ardhur si pasojë e vetëvarjes dhe motivi i kësaj ngjarje dyshohet të jetë gjendja e rënduar psikologjike e viktimës.

Gjatë këqyrjes së trupit të viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune a dëmtime të tjera përveç atyre të shkaktuara nga vetëvarja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *