Saturday , April 21 2018

Bashkëshortja e Lorik Canës publikon FOTO intime nga shtrati! Kështu nuk i keni parë kurrë!

Duket se periudha që ish-kapiteni i Kombëtares Lorik Cana ka qëndruar në SHBA ka bërë që bashkëshorten e tij, Monica ta marrë shumë malli dhe një fakt të tillë e ka shprehur jo vetëm me surprizën që kishte përgatitur për të.

Mbrëmjen që lamë pas Monica ka publikuar në Instastories foto, në të cilën Loriku dhe ajo shfaqen të shtrirë  në shtratin e tyre duke shkëmbyer puthje.

“Më në fund bashkë”,-ka shkruar Monica krahas fotos së publikuar. Kaq romantik nuk e kishim parë kurrë ish-kapitenin e Kombëtares shqiptare.

Image

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: