Loading...
Wednesday , May 23 2018
Loading...
Loading...

Drejtonte makinën në gjendje të dehur. Shoqërohet në komisariat avokati Gjokutaj.

Gjatë mbrëmjes së sotme policia e Tiranës ka shoqëruar në komisariat avokatin e njohur Genc Gjokutaj. Sipas informacioneve të para, Gjokutaj ka refuzuar t’i ndalojë patrullës së policisë dhe pas ndjekjes është ndaluar pranë stadiumit “Qemal Stafa”. Nga ndalimi është konstatuar se avokati Gjokutaj ishte në gjendje të dehur dhe pas kësaj policia e ka shoqëruar në komisariat.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *