Friday , May 25 2018
Loading...
Loading...

Elbasan/ Aksidentoi 2 këmbësorë pasi ngiste makinën në gjendje të dehur.

Specialistët e Sektorit të Qarkullimit Rrugor, në Komisariatin e Policisë Elbasan, bënë arrestimin në flagrancë të një 53 vjeçari.

Ky shtetas, u arrestua nga efektivat e policisë, pasi  duke drejtuar mjetin tip “Benz” veturë, në afërsi të bashkisë Elbasan, në gjëndje të dehur ka humbur kontrollin e drejtimit të mjetit.

Si pasojë, është përplasur me një tjetër mjet  tip “Benz” , i cili ka qenë i parkuar dhe më pas ka aksidentuar edhe 2 këmbësorë.

Të dy shtetasit janë dërguar për ndihmë mjekësore në spitalin Kirurgjik Elbasan dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published.