Loading...
Wednesday , May 23 2018
Loading...
Loading...

Elbasan, arrestohen dy persona për vjedhje e prodhim lëndësh narkotike

Një punonjës i zjarrfikëses në Librazhd dhe një tjetër shtetas u arrestuan me akuzën e vjedhjes dhe prodhimit të lëndëve narkotike.

Shtetasit e ndaluar janë 28-vjeçari, Endrit Disani, punonjës i zjarrfikëses në qytetin e Librazhdit dhe Ardit Hala.

Që të dy këta shtetas u ndaluan me akuzën se vjedhjes të kryer në bashkëpunim, ndërkohë që një tjetër është shpallur në kërkim.

Gjykata e Elbasanit ka caktuar masën e sigurisë arrest me burg për Endrit Disanin dhe Ardit Halan. Ky i fundit rezulton person me precedentë penalë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *