Wednesday , May 23 2018

Emri/ Plagosje me armë zjarri në qendër të qytetit. Ja ku ka ndodhur ngjarja

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur mesditën e sotme në lagjen “Pavarësia” të qytetit te Vlorës.

Nga dëshmitë e para mësohet se plagosja ka ndodhur në një lokal.

I plagosur ka mbetur shtetasi Eraldo Lazaj, 32 vjeç, i cili është qëlluar me pistoletë në këmbë dhe është shoqëruar më pas në spital, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e autorëve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *