Saturday , April 21 2018

Lajmi i fundit/Masivi shkëmbor bllokon autostradën Elbasan-Tiranë

Një masiv shkëmbor ka bllokuar mengjesin e sotëm rrugën Elbasan-Tiranë

Sipas njoftimit të policisë një masiv shkëmbor ka rënë sipër rrugës në fshatin Mamël dhe rruga ështëbllokuar plotësisht.

Drejtuesit e mjeteve duhet t’i drejtohen rrugës së vjetër (nga Krraba) për të shkuar në kryeqytet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: